Miercuri, 3 Ianuarie 2018, ora 22:05  |  Niciun comentariu  |  9 Vizualizări

Gol pentru Ioniță I în meciul cu APOEL Nicosia! Echipa sa și a lui Andrei Radu a fost demolată în a doua repriză Aris Limassol, cu Alex Ioniță I și Andrei Radu titulari, a pierdut categoric partida disputată pe terenul celor de la APOEL Nicosia, scor 2-5. După doar 3 minute gazdele au deschis scorul grație unui penalty. Morais a fost cel care a marcat. Ngolok a egalat 21 de minute mai târziu, însă peste alte 5 minute De Camargo a făcut 2-1. La pauză avea să fie 2-2, după ce Ioniță a reușit să înscrie pentru Aris. Este al doilea său gol din acest sezon. ...

Citeste mai mult pe site-ul GSP: Gol pentru Ioniță I în meciul cu APOEL Nicosia! Echipa sa și a lui Andrei Radu a fost demolată în a doua repriză

loading...
Ultimele stiri din categoria Sport
Gol pentru Ioniță I în meciul cu APOEL Nicosia! Echipa sa și a lui Andrei Radu a fost demolată în a doua repriză - Niciun comentariu