Duminică, 19 Noiembrie 2017, ora 00:05  |  Niciun comentariu  |  18 Vizualizări

VIDEO Atenție, FCSB! Plzen a făcut instrucție cu Slovacko în campionat! Are 14 victorii în tot atâtea meciuri în campionat Viktoria Plzen a învins-o pe Slovacko în deplasare, scor 4-1. A fost a 14-a victorie în tot atâtea meciuri pentru elevii lui Pavel Vrba. VEZI AICI VIDEO DE LA MECI! Kopici a deschis scorul după doar 17 minute cu un șut din 6 metri sub bară, iar în minutul 37 s-a făcut 2-0 după ce Reznik a reluat în plasă o minge din apropiere. ...

Citeste mai mult pe site-ul GSP: VIDEO Atenție, FCSB! Plzen a făcut instrucție cu Slovacko în campionat! Are 14 victorii în tot atâtea meciuri în campionat

loading...
VIDEO Atenție, FCSB! Plzen a făcut instrucție cu Slovacko în campionat! Are 14 victorii în tot atâtea meciuri în campionat - Niciun comentariu