Sâmbătă, 20 Ianuarie 2018, ora 04:48  |  Niciun comentariu  |  14 Vizualizări

VIDEO Blat ca în filmele cu mafioţi » Au apărut imaginile VIDEO cu golurile marcate de Dinamo Dinamo a câștigat extrem de ușor în faţa lui Aris Limassol, scor 5-0, după ce adversarii ciprioți s-au dat efectiv la o parte pe finalul partidei. Ceea ce se dorea un prim test pentru Dinamo în cantonamentul din Cipru s-a transformat într-un scenariu rupt din filmele cu mafioți. Prima repriză s-a jucat care pe care, iar `câinii roșii` au marcat în minutul 45 un gol cu capul, prin Mihai Popescu. ...

Citeste mai mult pe site-ul GSP: VIDEO Blat ca în filmele cu mafioţi » Au apărut imaginile VIDEO cu golurile marcate de Dinamo

loading...
VIDEO Blat ca în filmele cu mafioţi » Au apărut imaginile VIDEO cu golurile marcate de Dinamo - Niciun comentariu