Joi, 4 Ianuarie 2018, ora 00:40  |  Niciun comentariu  |  13 Vizualizări

VIDEO Meci nebun pe Emirates, între Arsenal și Chelsea » În repriza a doua s-a marcat de patru ori! Arsenal și Chelsea au remizat în runda cu numărul 22 din Premier League, scor 2-2 pe Emirates, într-un meci în care toate golurile s-au marcat în repriza secundă. În prima parte a meciului, cele două formații și-au împărțit ocaziile importante: mai întâi Morata a profitat de o desincronizare în defensiva gazdelor și a rămas singur cu Cech, însă a șutat dezamăgitor la colțul lung, iar balonul a trecut mult pe ...

Citeste mai mult pe site-ul GSP: VIDEO Meci nebun pe Emirates, între Arsenal și Chelsea » În repriza a doua s-a marcat de patru ori!

loading...
VIDEO Meci nebun pe Emirates, între Arsenal și Chelsea » În repriza a doua s-a marcat de patru ori! - Niciun comentariu